Про нас

Хто такі Сиромани?

СИРОМАН – це невеличка сироварня, розташована на околиці Києва. Це люди, щиро закохані у сир та об’єднані спільною справою. Ми натхненні розвивати культуру споживання якісного сиру українського виробництва і успішно втілюємо мрію в реальність.

Ми виготовляємо сири з козиного та коров’ячого молока – за французькою технологією, з українською душею. Вкриті білою пухнастою пліснявою або примхливими хвильками, наші сирочки - Горня, Чорна башта, Білий трюфель, Шебуше, Серденько, Руан – результат кропіткої праці, дбайливого ставлення та любові наших сироварів.

Для нас сир – це не просто повсякденна їжа, а продукт, який має свою дивовижну історію, унікальні технології виготовлення та традиції споживання. Завжди різний і завжди жаданий шматочок щастя.

Ми – спільнота сироманів і сиролюбів, знаємося на сирах, мистецтві створення сирних тарілок та особливостях поєднання сиру з напоями, фруктами, випічкою. А ще – ми завжди раді зустрічі з друзями. Заходьте 😉

Горня
Шебуше

Історія створення

Саме любов до сиру і стала першопричиною створення нашого бренду. Згодом любов переросла в бажання створювати сир самостійно, і в наступні кілька років в домашніх умовах було зварено близько 40 видів сиру – для себе і для друзів.

Потім з’явилася мрія: відкрити власну сироварню. Завдяки підтримці рідних, друзів, близьких небайдужих людей мрія втілилася в життя, і через деякий час ми виготовили першу партію сиру в нашій невеличкій, але надзвичайно затишній сироварні.

Наразі ми з радістю можемо запропонувати лінійку сирів з білою пліснявою з козиного та коров’ячого молока, джеми та випічку власного виробництва. Також маємо знання та досвід організації дегустацій сиру та вина. І ми впевнені: це тільки початок 😉

ruan
black-tower

Наша міссія

Місією СИРОМАНА є сприяння розвитку сироваріння в Україні та популяризація культури споживання якісного ремісничого сиру. Ми прагнемо мати український продукт, яким пишатимуться, який матиме історію, який об’єднуватиме за одним столом сім’ї та друзів, а дарувати його на свята буде приємно й престижно.

Наші цінності

Нашими цінностями є, по-перше, підтримка, повага та розвиток українського виробника. По-друге, СИРОМАН спрямований на розвиток культури усвідомленого корисного харчування, коли кожна людина може і бажає свідомо обирати якісний продукт, знаючи, як його відрізнити від інших. По-третє, це побудова та збереження чесних, відкритих та щирих людських відносин з нашими гостями, клієнтами, співробітниками.

І це ще не все. Зовсім скоро ми плануємо...

Хоча ні, нехай наші плани на деякий час лишаться маленькою таємницею) Обіцяємо, що найближчим часом ви про все дізнаєтесь. А поки куштуйте наші сирочки та експериментуйте з новими смаками та поєднаннями.

До зустрічі,
щиро Ваш, СИРОМАН

  • У кошику поки-що немає товарів. Давайте виправимо це!